Access Keys:
Skip to content (Access Key - 0)

Geçici Dövme

Print this page

Labels

Edit   MANAGE
ejderhadövmesi ejderhadövmesi Delete
geçici geçici Delete
dövme dövme Delete
dövmemodelleri dövmemodelleri Delete
geçicidövme geçicidövme Delete
dövmeyapımı dövmeyapımı Delete
dövmenaslyapılır dövmenaslyapılır Delete
atatürkgeçicidövme atatürkgeçicidövme Delete
koldövmesi koldövmesi Delete
bilekdövmesi bilekdövmesi Delete
kartaldövmesi kartaldövmesi Delete
Enter labels to add to this page:
Please wait 
Looking for a label? Just start typing.

Geçici Dövme konusunda tecrübe edinmiş olan TatFast hergün geliştirilen ürün portföyü ile siz değerli kullanıcılarına hizmet vermekten memnuniyet duymaktadır.Vücudunuz için en kaliteli geçici dövmeleri üretmek için kurulmuş olan TatFast içerisinde binlerce ürün bulundurur.
Geçtiğimiz yıl Temmuz ayında karşımıza çıkan TatFast, dövme meraklılarına geçici dövme hizmeti sunan bir girişim. Eski zamanlardan beridir süregelen dövmeler insanların vücutlarını süsleme istekleri ile oluşmuştur.

Sürekli görmüş olduğumuz kalıcı dövmelerin aksine 15 günlük kullanım süresi ile geçici dövmeler üreten TatFast daha birçok farklı yönü ile kullanıcılara büyük kolaylıklar sağlıyor.

Muhammed Karakoyun ve Rüstem Karakoyun tarafından 2017 yılı Temmuz ayında kurulan TatFast ilk dövme stüdyosunu da Ankara'da kurmuş bulunmakta . Şimdilik 12 kişilik bir tasarım ekibi ile dövme meraklılarına en gerçekçi ve en kaliteli görünen geçici dövmeler sunmanın yanında kullanıcılarının kısa yoldan en gerçekçi dövmelere sahip olmasını hedefliyor. Şu an için hazırda 5000 adetten fazla tasarımı bulunan TatFast hazır modeller haricinde de kullanıcıların isteklerini karşılayan özel dövmeleri de üretiyor.

Atatürk Geçici Dövme Kartal Geçici Dövme Kol Dövme Modelleri Geçici Dövme Modelleri Geçici Dövme Satın Al Yapiskan Dövme Geçici Dövme

Adaptavist Theme Builder Powered by Atlassian Confluence